תיכון דרך אבות

מנהל שש שנתי: הרב יוני הולנדר
מנהל חטיבת הביניים:(הרב ישראל אביטל) מ"מ מתן ריבקין
טלפון: 02-9938311
כתובת: רחוב נעמי ,שכונת התאנה              
דוא"ל: mazkirut@derech-avot.org.il
לאתר בית הספר 

מידע כללי: בית ספר תיכון תורני קהילתי שש שנתי. 26 כיתות + כיתת ותיקים.
ישנם מספר מסלולי לימוד: מסלול בית מדרש, מסלול תורני - עיוני, מסלול תיכוני ומב"ר ומערך שש שנתי של כיתות חינוך מיוחד ותקשורת.
אני מאמין בית ספרי: בית הספר חרט על דגלו את עיקרון ההטרוגניות ושואף לתת מענה לכלל התלמידים המעוניינים ללמוד בצורה מיטבית במסגרת ממלכתית תורנית לא פנימיתית. בבית הספר ישנו דגש על מגוון מגמות הלימוד ואיכותן. לבית הספר תוכנית חברתית עשירה ואינטנסיבית שמלווה בשבתות יחודיות לאורך שנת הלימודים.
פרוייקטים מיוחדים:

"תוכנית באר" - תוכנית זו מובלת ע"י ר' יעקב חיימסון והתלמידים המשתתפים בה לומדים וחווים סיפורי ר' נחמן, נחשפים לחסידויות השונות ומעמיקים את עבודת ה' שלהם דרך הרגליים, העיניים, הפה והראש אך בעיקר בעיקר - דרך הלב...

חוגי "ראשון הוא לכם" - חוגים אלו מתקיימים בכל שנה במהלך חודש אלול אחת לשבוע ובהם כל תלמיד בביה"ס בוחר לאיזה חוג הוא מעוניין להיכנס ודרכו להתחבר מעט יותר לימים הנוראים הקרבים ובאים. את כל החוגים מעבירים מורי צוות ביה"ס והם נעים מחוגי עיון ומחשבה דרך חוגי דמיון מודרך ויוגה ועד ריצה וספורט עם כוס קפה ושיח.

"תוכנית אח"י" - תוכנית זו מובלת ע"י ר' רוניאל לטנר והיא נקראת על שמו של הרב יעקב דון שפעל רבות להצלחתה. התלמידים המשתתפים בה עורכים פעילויות חברתיות רבות, מתנדבים, מעורבים חברתית בקהילה ומחוצה לה ולומדים תורה בשמחה.

"הייד פארק" - זהו אירוע הנערך בכל ראש חודש, בסיום התפילה החגיגית ובו עולה לדיון נושא בוער שהתלמידים מביעים את דעתם באופן פומבי ומתקיים שיח באותו נושא.
הנושאים שונים ומגוונים ונעים בין "האם ראוי ללבוש מכנסיים קצרים בתפילה?!" ו-"האם היית מצטרף לחשמונאים?!" לבין "כיצד ראוי לעודד את נבחרת ביה"ס בליגת הסמס" ועוד.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד