דלג על Banners
Banners
123קארד חדש
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר ימני
בר ימני
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

מועצה מקומית אפרת - עמוד הבית

גבירות המחול

מחול הוא מפתח לחופש, יצירתיות ונשיות, אך מתברר שגם לעשיית חסד * תשאלו את "גבירות המחול" מאפרת
גבירות המחול (הגדל)

יותר מ- 200 נשים, נערות וילדות לומדות מחול במתנ"ס, בחוגים שבהם נלמדים סגנונות שונים. מבלט וריקודי עם ועד ברייקדאנס וריקודים מזרחיים. 

אולם למחול באפרת יש גם ערך מוסף הקשור בחסד. המשתתפות לוקחות חלק במהלך השנה במופעי צדקה שונים, שאליהם הן מתכוננות במשך חודשים ארוכים. גם המתנ"ס נרתם לנושא כשהוא מאפשר חדרים לאימון, נותן צוותים טכניים ואיכותיים של הגברה ותאורה ועוד. 

ראשיתו של מפעל ייחודי זה לפני ארבע שנים, כששרון כץ שלומדת יחד עם בתה בחוג הסטפס במתנ"ס הקימה את המופע "גבירות המחול" שנועד לאפשר לנשים ולנערות דתיות לרקוד ולהופיע על במה, וגם לאסוף כסף לצדקה. במופע לוקחות חלק גם המורות למחול של המתנ"ס וכן מורות ממקומות נוספים. עד היום המופע הצליח לאסוף יותר מ- 150,000 ש"ח עבור נזקקים באפרת ובגוש עציון. 

ג'ודי קיזר, המורה לסטפס במתנ"ס, קיבלה השראה מהמיזם של שרון והקימה קבוצה דומה הרוקדת סטפס. בקבוצה נשים בגיל שבין 20 ועד 70. הקבוצה הופיעה בשנה האחרונה בכמה וכמה מופעי צדקה ברחבי הארץ.  

יוצרות "גבירות המחול" מקיימות ערבי ריקודים בתחילת כל עונה של המופע ובסופו, במטרה "להדביק" עוד ועוד נשים בחיידק המחול. "זה לא רק החופש לרקוד", אומרת יעל, "זה הקסם של המחול שגורם לנשים לגלות את היצירתיות שבהן, ועוזר להן לממש את הפוטנציאל הנשי-יהודי שלהן בתחומים נוספים". 

הדפסשלח לחבר
דלג על חדשות
חדשות

חדשות

עצור
טלפון בנושאי פועלים
מספר הטלפון לבירורים או תיאומים בנושאי פועלים הוחלף, ומעתה מספרו : 052-2321113 יש להתקשר בין השעות 17:00 - 6:45 ולאחר מכן דרך המוקד בטלפון 1208. נא שימרו מספר זה לנוחותכם. מחלקת ביטחון
קלט חרום
דרושות משפחות המוכנות לשמש כקלט חירום עבור קטינים (ילדים מתחת לגיל 18). הקלט הינו זמני עם תשלום למשפחה הקולטת. לפרטים נוספים בבקשה ליצור קשר עם לימור, המחלקה לשירותים חברתיים 9939370
דלג על
דלג על Banners
Banners
דלג על סקר
סקר

סקר

האם אתה עושה ספורט?


דלג על Banners
Banners
בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד