דלג על Banners
Banners
123קארד חדש
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר ימני
בר ימני
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

מועצה מקומית אפרת - עמוד הבית

גבירות המחול

מחול הוא מפתח לחופש, יצירתיות ונשיות, אך מתברר שגם לעשיית חסד * תשאלו את "גבירות המחול" מאפרת
גבירות המחול (הגדל)

יותר מ- 200 נשים, נערות וילדות לומדות מחול במתנ"ס, בחוגים שבהם נלמדים סגנונות שונים. מבלט וריקודי עם ועד ברייקדאנס וריקודים מזרחיים. 

אולם למחול באפרת יש גם ערך מוסף הקשור בחסד. המשתתפות לוקחות חלק במהלך השנה במופעי צדקה שונים, שאליהם הן מתכוננות במשך חודשים ארוכים. גם המתנ"ס נרתם לנושא כשהוא מאפשר חדרים לאימון, נותן צוותים טכניים ואיכותיים של הגברה ותאורה ועוד. 

ראשיתו של מפעל ייחודי זה לפני ארבע שנים, כששרון כץ שלומדת יחד עם בתה בחוג הסטפס במתנ"ס הקימה את המופע "גבירות המחול" שנועד לאפשר לנשים ולנערות דתיות לרקוד ולהופיע על במה, וגם לאסוף כסף לצדקה. במופע לוקחות חלק גם המורות למחול של המתנ"ס וכן מורות ממקומות נוספים. עד היום המופע הצליח לאסוף יותר מ- 150,000 ש"ח עבור נזקקים באפרת ובגוש עציון. 

ג'ודי קיזר, המורה לסטפס במתנ"ס, קיבלה השראה מהמיזם של שרון והקימה קבוצה דומה הרוקדת סטפס. בקבוצה נשים בגיל שבין 20 ועד 70. הקבוצה הופיעה בשנה האחרונה בכמה וכמה מופעי צדקה ברחבי הארץ.  

יוצרות "גבירות המחול" מקיימות ערבי ריקודים בתחילת כל עונה של המופע ובסופו, במטרה "להדביק" עוד ועוד נשים בחיידק המחול. "זה לא רק החופש לרקוד", אומרת יעל, "זה הקסם של המחול שגורם לנשים לגלות את היצירתיות שבהן, ועוזר להן לממש את הפוטנציאל הנשי-יהודי שלהן בתחומים נוספים". 

הדפסשלח לחבר
דלג על חדשות
חדשות

חדשות

עצור
מערכת "ברק" ברכבים
על פי החלטת צה"ל ופיקוד העורף, מערכת "ברק" אשר הותקנה ברכבי התושבים, לא תהיה שימושית החל מסוף חודש אוגוסט 2014 ולא תקבל מענה במוקדים הביטחוניים או בצבא. החברה האחראית על מערכת זו חברת "הוט-מובייל", תוציא מכתבים בצורה מסודרת לכל המנויים לצורך תיאום פירוק המערכת מהרכבים. בכל שאלה בנושא זה, יש לפנות לחברת "הוט-מובייל".
קווי לילה
למרות הפרסום באתר של אגד! למרות שבירושלים הופסקו קווי הלילה! למרות שלמעלה אדומים הופסקו קווי הלילה! באפרת קווי הלילה ממשיכים! קיץ שקט לכולם
מיגון רכבי תושבים באיו"ש ומזרח י-ם נגד אבנים
1. לאחרונה זכתה חברת "אילן קארגלס" במכרז של משרד הביטחון ונבחרה למגן את רכבי התושבים באיו"ש ומזרח ירושלים נגד אבנים – זאת, במקומה של חברת "א.א. גלאס". כדי שהמעבר יהיה חלק והוגן נמסרה רשימת ההמתנה המונה 80 תושבים מחברת א.א. גלאס לחברת "אילן קארגלס" כדי שיקבלו עדיפות בהתקנה – מכאן שהנרשמים החדשים לא ימוגנו מיד. 2. לצורך קביעת תור למיגון יש לפנות לגורם המרכז: גלעד זנא – 057-7571958 פקס: 03-6534442 דוא"ל: giladz@ilan-glass.co.il 3. גורם מרכז זה יפנה בהתאם לצורך לסניפים בירושלים, חולון ובאר שבע. לפרטים ולרשימת הסניפים: http://www.ilanglass.co.il/
דלג על
דלג על Banners
Banners
דלג על סקר
סקר

סקר

האם אתה עושה ספורט?


דלג על Banners
Banners
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד