דלג על Banners
Banners
123חשבוניות - ראשי
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר ימני
בר ימני
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

מועצה מקומית אפרת - עמוד הבית

גבירות המחול

מחול הוא מפתח לחופש, יצירתיות ונשיות, אך מתברר שגם לעשיית חסד * תשאלו את "גבירות המחול" מאפרת
גבירות המחול (הגדל)

יותר מ- 200 נשים, נערות וילדות לומדות מחול במתנ"ס, בחוגים שבהם נלמדים סגנונות שונים. מבלט וריקודי עם ועד ברייקדאנס וריקודים מזרחיים. 

אולם למחול באפרת יש גם ערך מוסף הקשור בחסד. המשתתפות לוקחות חלק במהלך השנה במופעי צדקה שונים, שאליהם הן מתכוננות במשך חודשים ארוכים. גם המתנ"ס נרתם לנושא כשהוא מאפשר חדרים לאימון, נותן צוותים טכניים ואיכותיים של הגברה ותאורה ועוד. 

ראשיתו של מפעל ייחודי זה לפני ארבע שנים, כששרון כץ שלומדת יחד עם בתה בחוג הסטפס במתנ"ס הקימה את המופע "גבירות המחול" שנועד לאפשר לנשים ולנערות דתיות לרקוד ולהופיע על במה, וגם לאסוף כסף לצדקה. במופע לוקחות חלק גם המורות למחול של המתנ"ס וכן מורות ממקומות נוספים. עד היום המופע הצליח לאסוף יותר מ- 150,000 ש"ח עבור נזקקים באפרת ובגוש עציון. 

ג'ודי קיזר, המורה לסטפס במתנ"ס, קיבלה השראה מהמיזם של שרון והקימה קבוצה דומה הרוקדת סטפס. בקבוצה נשים בגיל שבין 20 ועד 70. הקבוצה הופיעה בשנה האחרונה בכמה וכמה מופעי צדקה ברחבי הארץ.  

יוצרות "גבירות המחול" מקיימות ערבי ריקודים בתחילת כל עונה של המופע ובסופו, במטרה "להדביק" עוד ועוד נשים בחיידק המחול. "זה לא רק החופש לרקוד", אומרת יעל, "זה הקסם של המחול שגורם לנשים לגלות את היצירתיות שבהן, ועוזר להן לממש את הפוטנציאל הנשי-יהודי שלהן בתחומים נוספים". 

הדפסשלח לחבר
דלג על חדשות
חדשות

חדשות

עצור
תפילה לרפואה חברנו עידו בן חסינה
ביום חמישי השבוע, ערב ראש חודש חשוון בשעה 20.00 נתכנס אי"ה לתפילה לרפואה חברנו עידו בן חסינה הי"ו בבית הכנסת הספרדי בשכונת רימון באפרת (ערבית 20.45).
מלגאי אימפקט יקרים!
דרושים סטודנטים המקבלים מלגת אימפקט להתנדבות בהדרכת קשישים ניצולי שואה במיצוי זכויותיהם. לפרטים ניתן לפנות למחלקה לשירותים חברתיים: 02-9939370 (סוזן)
קו 44
החלו שעות של קו 44 בשעות הבוקר לפי הלו"ז המצ"ב: האוטובוס יוצא מאלעזר לנווה דניאל ונכנס לאפרת דרך השער הצפוני.
דלג על
דלג על Banners
Banners
דלג על סקר
סקר

סקר

האם אתה עושה ספורט?


דלג על Banners
Banners
בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד