דלג על Banners
Banners
123חשבוניות - ראשי
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר ימני
בר ימני
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

מועצה מקומית אפרת - עמוד הבית

גבירות המחול

מחול הוא מפתח לחופש, יצירתיות ונשיות, אך מתברר שגם לעשיית חסד * תשאלו את "גבירות המחול" מאפרת
גבירות המחול (הגדל)

יותר מ- 200 נשים, נערות וילדות לומדות מחול במתנ"ס, בחוגים שבהם נלמדים סגנונות שונים. מבלט וריקודי עם ועד ברייקדאנס וריקודים מזרחיים. 

אולם למחול באפרת יש גם ערך מוסף הקשור בחסד. המשתתפות לוקחות חלק במהלך השנה במופעי צדקה שונים, שאליהם הן מתכוננות במשך חודשים ארוכים. גם המתנ"ס נרתם לנושא כשהוא מאפשר חדרים לאימון, נותן צוותים טכניים ואיכותיים של הגברה ותאורה ועוד. 

ראשיתו של מפעל ייחודי זה לפני ארבע שנים, כששרון כץ שלומדת יחד עם בתה בחוג הסטפס במתנ"ס הקימה את המופע "גבירות המחול" שנועד לאפשר לנשים ולנערות דתיות לרקוד ולהופיע על במה, וגם לאסוף כסף לצדקה. במופע לוקחות חלק גם המורות למחול של המתנ"ס וכן מורות ממקומות נוספים. עד היום המופע הצליח לאסוף יותר מ- 150,000 ש"ח עבור נזקקים באפרת ובגוש עציון. 

ג'ודי קיזר, המורה לסטפס במתנ"ס, קיבלה השראה מהמיזם של שרון והקימה קבוצה דומה הרוקדת סטפס. בקבוצה נשים בגיל שבין 20 ועד 70. הקבוצה הופיעה בשנה האחרונה בכמה וכמה מופעי צדקה ברחבי הארץ.  

יוצרות "גבירות המחול" מקיימות ערבי ריקודים בתחילת כל עונה של המופע ובסופו, במטרה "להדביק" עוד ועוד נשים בחיידק המחול. "זה לא רק החופש לרקוד", אומרת יעל, "זה הקסם של המחול שגורם לנשים לגלות את היצירתיות שבהן, ועוזר להן לממש את הפוטנציאל הנשי-יהודי שלהן בתחומים נוספים". 

הדפסשלח לחבר
דלג על חדשות
חדשות

חדשות

עצור
צומת רוזמרין – כביש בגין דרום
בימים אלו החלו עבודות סימון לקראת תחילת העבודות לחיבור בגין דרום לכביש המנהרות. ע"פ התכנון מתוכנן שכביש בגין דרום יעבור מתחת לרח' רוזמרין. עבודות אלו ישפיעו על אי נוחות זמנית של התחבורה בצומת, יחד עם זאת לא מתוכננים שינויים מהותיים בהסדרים של תחנות האוטובוס והטרמפיאדה, מלבד תזוזות נקודתיות לא משמעותיות. אני מקווים שמידע זה יעזור לכם לקראת הבאות.‏
דלג על
דלג על Banners
Banners
דלג על סקר
סקר

סקר

האם אתה עושה ספורט?


דלג על Banners
Banners
בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד